Akceptujemy następujące metody płatności:

 

BLIK

gotówka

 

Jeśli masz pytania dotyczące płatności, skontaktuj się z nami

Nasz salon jest otwarty od poniedziałku do soboty w godzinach od 10:00 do 19:00 i realizuje tylko umówione wizyty. Dla naszych klientów jesteśmy jednak gotowi pójść o krok dalej! Jeśli masz wyjątkowe potrzeby lub trudności z dostosowaniem się do standardowych godzin otwarcia, oferujemy możliwość indywidualnych wizyt w niedziele lub poza regularnymi godzinami pracy. Prosimy jedynie o wcześniejsze umówienie się.

 

Warto zaznaczyć, że usługi poza standardowymi godzinami oraz w niedziele mogą być wyceniane nieco wyżej niż te w naszym regularnym cenniku. Jest to jednak nasz sposób na to, by dostarczyć Ci najwyższej jakości usługi w dogodnym dla Ciebie terminie.

 

Doceniamy Twoją lojalność i jesteśmy tu, by służyć Ci według Twoich potrzeb!

 

DOJAZD - UWAGA!

Ze względu na reorganizację ruchu przy skrzyżowaniu ulic Przyczólkowa i Vogla/Branickiego, chcielibyśmy poinformować o zmienionym dojeździe do naszego salonu. Gdy kierujesz się w stronę Konstancina, zawróć na skrzyżowaniu z ulicą Uprawną. Następnie, po przejechaniu około 300 metrów, skręć w prawo w ulicę Przyczółkową Techniczną. Prosimy zwrócić uwagę, że aktualnie nie ma możliwości wjazdu od strony ulicy Vogla, mimo że takie informacje mogą się pojawiać na mapach Google.

Lub

Umów się przez booksy 

skanując poniższy kod QR

 

+48 795 206 250

Kontakt

Zadzwoń i umów się na wizytę

 

 +48 795 206 250